Laska v sne

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

Erikci
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Pi Jún 15, 2007 8:03
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Laska v sne

Príspevok od používateľa Erikci »

V poslednej dobe sa mi velmi casto sniva so zenami nemyslim teraz sex ale ze mam s nimi nejaky vztah. Ide o to ze ked mi zena vo sne povie milujem ta a objime tak lasku ako taku doslova citim v prudoch neskutocne nadhernej energie niekedy az vo forme tepla hlavne v oblasti hrudnika a proste celou svojou bytostou citim ze ma nadovsetko miluje raz som sa zobudil normalne so slzami v ociach. Vo vacsine pripadoch sa jedna o take polo LD nakolko si uvedomujem ze snivam ale moc to neovplivnujem. Sny su velmi dlhe v sne mi to pripada aj ako pol dna su neskutocne realne maju dej nie su to len nejake uryvky....Preco je to vo sne tak krasne precitene? Samozrejme miloval som uz ale to sa neda stym pocitom v sne ani zdaleka porovnat....Co by som dal za to aby to bolo aj v reale take :(
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

Ja som uz tiez mal zopar takych snov, mal som tiez take podobne pocity, len rozdiel je v tom, ze ja som este ziadne dievca v reale nemal :(
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Re: Laska v sne

Príspevok od používateľa Alino »

posledne dva dni som mal sny kde som mal vztah s takou blondynou. nebolo to az tak krasne jak to vase - odrbaval som ju...

a citis to preto tak intenzivne, lebo vraj astralne telo je telo emocne a v sne je teda zvysena intenzivita pocitov. Tiez sa mi stava ze v sne si najdem nejaku vec a mam ju strasne rad, a ked ju mam som stastny a ked sa zobudim som akoby sklamany ale ked porozmyslam nad tym snom, tak si vlastne uvedomim ze v reale by som nemohol mat z takej hovadiny (isteho predmetu) taky dobry pocit ako v tom sne.
Erikci
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Pi Jún 15, 2007 8:03
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Erikci »

Tiez sa mi stava ze v sne si najdem nejaku vec a mam ju strasne rad, a ked ju mam som stastny a ked sa zobudim som akoby sklamany ale ked porozmyslam nad tym snom, tak si vlastne uvedomim ze v reale by som nemohol mat z takej hovadiny (isteho predmetu) taky dobry pocit ako v tom sne.
Presne toto tiez si potom uvedomim ze v skutocnosti by som pri laske taketo pocity nemal pretoze mi to v reale nepride az take "nadherne" :)
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

A ja som si myslel, ze ked to zazijem v reale, tak to bude take iste...
Erikci
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Pi Jún 15, 2007 8:03
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Erikci »

Zenny napísal:A ja som si myslel, ze ked to zazijem v reale, tak to bude take iste...
Ako som pisal toto by som si prial aj ja...ale bohuzial..aspon ja som pri zamilovani taketo pocity nemal...aspon urcite nie take krasne...
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

v energetickej hladine

Príspevok od používateľa RedHawk »

precitenie pocitov na nizsej energetickej hladine je intenzivnejsie ako v realnom stave obklopeny skafandrom masa.

Preto mnohí ked v ac stretnu vyssiu bytiost maju velky naval emocii
MartinP
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 59
Dátum registrácie: Ne Apr 13, 2008 0:12

Príspevok od používateľa MartinP »

no joo toto poznam velmi dobre. Raz sa mi stavalo ked som bol maly ze som snival o izbe plnej hraciek. plnej ako tie ehm neviem ci bazeny s timi loptickamy. a ked som sa zobudil tak som reval. A stou laskou to je strasne v zivote som mal asi 2 jednu v 10 tich bola z tabora a druha v 13 tiez s tabora sktorou som chodil aj po skonceni tabora.
No a v snoch sa mi zdavaju tiez holky a presne take tipi ktore by som v zivote chcel
Naylin
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: So Apr 16, 2011 20:10

Re: Laska v sne

Príspevok od používateľa Naylin »

Ach, láska v sne... Raz som sa v sne zamilovala... raz. Bol to taký dlhší sen akoby z úryvkov, najprv ako som ho stretla a nevedela som si predstaviť, že by som niekedy mohla niekoho takého lúbiť... až po okamih kedy som na neho čakala doma, všetko sa točilo okolo neho, prišiel, dotkol sa mojej ruky...
Bol to taký silný cit, že som si to pamätala aj po prebudení a celkovo som sa ešte deň nevedela spamätať z toho, že to bol len sen a že som ho stratila. Áno, to bola láska. Vtedy som si uvedomila, že ak láska existuje, musí to byť niečo také. Ktovie, či je niečo také možné aj v skutočnosti. Možno to väčšina ľudí nikdy nenájde, ale verím, že pár ľudí sa našlo, ktorí niečo také skutočne zažili. A možno som len naivná :)
Arcturus
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 29
Dátum registrácie: St Júl 10, 2013 0:24

Re: Laska v sne

Príspevok od používateľa Arcturus »

Ja som mal sen v ktorom som citil lasku asi dvakrat s istotou to neviem ale dvakrat si to pamatam. Prvy sen som mal asi 3x no vzdy s mensou obmenou najzauimavejsie bolo na nom fakt ze som bol zamilovany do macky respektive macacej zeny s postavou ako clovek ale bola to macka tusim v tom sne ale umrela a druhy sen som mal len raz a moc si ho nepametam ale ten pocit vo mne rezonoval cely den bol neskutocne intenzivny. Tiez ma to zarazilo ze ten pocit lasky v sne je krajsi ako v skutocnosti.
Alea iacta est.
vlčok
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 74
Dátum registrácie: So Jún 22, 2013 14:55

Re: Laska v sne

Príspevok od používateľa vlčok »

Tiež som to stretol nevedel som vysvetliť prečo keď som sa s parterkou len tak maznal že proste cítim návaly energie a neviem kto mi to už vysvetľoval že keď na človeku si ceníme viac jeho ako potrebu našej sexuality tak vtedy sa transformuje energia určená na sex do nášho teľa ehm.
Stromy su vetšie ako my,zvieratá silnejšie ako my , živly múdrejšie ako my , a my si stále myslíme že sme prvý.
Ak by ste sa chceli naučiť nejaké techniky alebo si len pozrieť iný pohľad na magiu môžte navštíviť http://magiaenergie.wbl.sk/
Napísať odpoveď