Potrebnost zapametania si sna

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
ixtin
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 35
Dátum registrácie: Ut Feb 05, 2008 15:58

Potrebnost zapametania si sna

Príspevok od používateľa ixtin »

Dnes v noci, som mal po dlhej dobe UZASTNY LD. Bol az neskutocne dlhy.
Rano som vstal, prehodil sa na druhu stranu, a zrazu nic. Jedine co si pametam je, ze som sa pozeral do zrkadla, skusal transformaciu, a telekinezu. Dokopi maju moje spomienky asi 6-7 sekund, co je obrovska skoda. Kedze si nevediem ani snovi dennik, a sny si velmy nepametam, tak som prisiel o uzastny zazitok. Preto chcem poprosit VSETKYCH co s LD zacinaju, nech nepodcenuju snovy dennik, a nech sa ucia zapametat si sny. To je podla mna najdolezitejsie. Lebo co mate z toho, ze mate LD ked si ho rano nepametate?

P.S.: Stretneme sa vo sne. :zzz:
[img]http://img90.imageshack.us/img90/2598/ideauserbaaroi5.gif[/img]

--: SOM TVORCOM SVOJHO ŠŤASTIA :--
Jacqueline
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 91
Dátum registrácie: St Feb 13, 2008 21:21

Re: Potrebnost zapametania si sna

Príspevok od používateľa Jacqueline »

Gratuluju ke krásnýmu zážitku a jen tak dál :)
Někteří lidé tvrdí, že změna je život, ale ve skutečnosti znamená jen to, že se stalo něco, co jsme si přáli ze všeho nejméně... Kathleen Kelly
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

no ano, pamat je dolezita...ja som sa nedavno zobudil, a vobec nic som si nepamatal - chvilu som veril tomu, ze fakt sa mi nic nesnivalo, ale po par minutach sustredenia som si zacal spominat na ten sen co som mal, ktory bol navyse LD, a velmi dlhy, a potom som nechapal ako je mozne, ze po zobudeni som si nic nepamatal z takeho super sna :lol:
Napísať odpoveď