zvláštní sen

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
whitemaja
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po Apr 13, 2009 15:55

zvl

Príspevok od používateľa whitemaja »

náhodou jsem objevila tohle fórum o AC a LD a protože jsem asi před půl rokem měla zvláštní sen, který se mi ani jako sen nezdál, napadlo mě, že by mi někdo mohl poradit, co to vlasně bylo ... :|
Stála jsem v nějaké mísnosti, nejspíš doma a najednou jsem se začala otáčet dokola. dodneška nevím, jestli jsem se točila já, nebo moje okolí, ale bylo to tak realistické (otočilo se to se mnou nejméně dvakrát a viděla jsem to jako doopravdy, všechny věci byly na svých místech, ne jako v normálním snu, kde je jedno, co kde leží), navíc jsem si uvědomovala docela přesně, co se se mnou děje. Po tom, co se okolí se mnou takhle zatočilo jsem vyletěla oknem té místnosti, ale jakoby neletělo moje hmotné tělo. Při tom letu jsem vnímala každý detail, jako v nějakém filmu. Viděla jsem krajinu - stromy, řeku. Přiletěla jsem k nějakému hradu a vletěla dovnitř oknem. Byly tam nějaké malé bytůstky. Nebála jsem se jich, což mi už v tom snu připadalo malinko zvláštní. Vítaly mě, jako bych byla opět doma, mezi svými a převlékly mě do nějakých šatů, pamatuji si na plášť.

Ten sen jsem si nenapsala, ale i teď když na něj myslím, úplně přesně si to představuju i ten pocit naprosté pohody a přijetí. Myslím, že to nepopisuji tak barvitě, jak to skutečně bylo. Může mi někdo tedy alespoň naznačit, co by tenhle sen mohl být? :?: :!: :?:
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Re: zvl

Príspevok od používateľa Zenny »

Ber to ako pekny sen a zazitok, takych bolo a aj bude. Kazdy ma obcas take krasne sny...aspon myslim :)
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Re: zvl

Príspevok od používateľa Zenny »

Prave som tu prisiel, ze zalozim temu s takymto nazvom a vidim, ze uz taka je tak to dam sem.

Dnes som mal taky zvlastny sen, ze som nechapal. Viete ako v snoch su casto veci, ktore ste videli v poslednych par dnoch alebo tyzdnoch? V tomto sne sa mi objavili vyberane veci z poslednych asi 2 rokov! To ale na nom nebolo to najzaujimavejsie. Stretol som tam nejakeho snoveho ucitela(danny devito btw) a on mi slubil, ze nasledujucich 20 minut sa nezobudim(neveril som mu, ale mal nakoniec pravdu) a ze mi nieco poukazuje.

Mal pre mna take 3 ulohy na 3 roznych miestach. Prve bolo pohoda(aj ked nechcite aby som vam to opisoval, lebo to je nemozne) Ked som stal pred druhou ulohou, tak mi z tej atmosfery napadlo, ze co ked som mrtvy a zacal som plakat a on mi povedal nech nie som padavka a nech pokracujem. To som zvladol a potom prisla 3. uloha. Tu sa stalo nieco co som este nezazil - nemohol som ovladat svoje telo! Nie zeby som bol paralyzovany, ale mal som pocit akoby som bol posadnuty niecim. Jednoducho bol som pri vedomi ale sledoval som, co moje telo bude dalej robit, aj ked myslim, ze som ho mohol ovladat, ale zo zvedavosti som to nechal tak.

No ale najdivnejsi bol koniec. Lezal som v posteli a nad hlavou mi lietala taka kniha o vlkodlakoch a strany sa same prevracali a ja som to cital a ked doslo na riadky "Ked sa clovek premeni, zacne zabijat vsetko zive v okoli" tak som citil ako sa premienam, ako mi rastie srst, pazury atd. tak som sa tomu vzoprel a bol som v normale, pricom v usiach mi hucalo ako pri AC, no potom o par sekund zacala premena odznova, ja som sa tomu vzoprel este raz, lebo som sa bal, ze ked sa premenim tak pozabijam celu familiu a - pozor - oci som mal vkuse otvorene a zrazu som bol v realnom svete(ktory vyzera uplne identicky s tym snovym)! Ked som sa "zobudil" tak oci som mal uz otvorene, akokeby to ani nebol sen, ako je to mozne? Ved to pomaly ako by som mal nejake LSD :D Mohla to byt nejaka post-zobudzacia halucinacia, ak nieco take vobec existuje? :D

A este poznamocka - cele to bol o triedu zvlastnejsi sen, ako vsetky ine dokopy co som mal :)
Napísať odpoveď