Prvý skutočný LD!!!

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

domo2111
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ut Feb 15, 2011 17:29

Prvý skutočný LD!!!

Príspevok od používateľa domo2111 »

tak čaute ;) ... chcem sa s vami podeliť o môj prvý LD !! .. LD sa venujem asi tak 1-2 mesiace ... skúšal som zopár metód , ale npodarilo sa mi dosiahnuť luciditu v sne ... môj prvý kontakt s LD na vlastnej koži bol asi mesiac dozadu .. ale nedá sa to velmi nazvať skutočným LD ... bol to taký polo-lucídny sen , ale už to bolo blízko :) ... A V TOM SA TO DNES RáNO STALO ! ... vstal som ráno okolo 08:00 a asi 1,5 hodiny som nespal ,a potom si ĺahol spať do postele ... SEN začínal takto : Nachádzal som sa v dobre osvetlenej triede v našej škole ... bol september 2011 - čiže budúcnosť :) .. sedel som s kamošom v lavici a triedna profesorka nás vítala v novom školskom roku 2011/2012 ... a v tom mi to došlo !!! ... v sne som začal rozmýšlať , že toto nemôže byť realita , kedže prázdiny ešte len začínajú ... V TOM SOM SA POSTAVIL Z LAVICE A ZVRIESKOL SOM : Ludia !!! ..toto nieje realita ! toto je len sen !môj sen ! vy všetci dookola a aj to prostredie je len výtvor mojej mysle !!!! tak sa zrazu všetci postavili a šli za mnou , lebo som povedal , že prečo by sme mali hniť v škole ? :D .. toto je moj sen , a rozhodol som sa že ideme do centra mojho mesta :) ... a ešte pred odchodom som povedal profesorke nech sa zatial rozpráva s prázdnou triedou :D:D:D:D:D:D:D:D::D ... potom som zažil ešte asi zopár chvíločiek v LD , ale v tom ma niečo zobudilo , a ja som nemohol uveriť , že toto bol moj prvý naozajstný LD !!! :) som happy jak sviňa :) BUDEM RAD , ak mi an to niečo anpíšete , vaše postrehy , rady a podobne :) DIKI MOC ;) ... STRETNEME SA VO SNE ;)
Empatik
Návštevník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ut Jún 28, 2011 22:40

Re: Prvý skutočný LD!!!

Príspevok od používateľa Empatik »

Ty brďo chlape , takto sa tesit z LD , to Ta asi fakt musi tesit . Ale ved , treba sa tesit aj z malickosti . Ja sa tak bude tesit , ked sa mi podari pohnut v astrale :-) No inak , gratulujem . Mohol si vyskusat viac veci , skusit ist trebars skocit si - lietat . Mimochodom , nemal ten sen modre podfarbenie ? :-P
domo2111
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ut Feb 15, 2011 17:29

Re: Prvý skutočný LD!!!

Príspevok od používateľa domo2111 »

nie , ten sen nemal žiadne podfarbenie ... mal normálne bežné farby ... tráva zelená , slnko žlté :D .. žiadné podfarbenie som nepostrehol :) ... prečo sa pýtaš ? :)
domo2111
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ut Feb 15, 2011 17:29

Re: Prvý skutočný LD!!!

Príspevok od používateľa domo2111 »

aaa určite chcem skúsiť viac vecí , ale z tohto prvého LD som bol tak happy , že som nevedel čo skorej :D ... tak preto som to ešte nechcel nejak velmi siliť :) ... dúfam že časom :)
Napísať odpoveď