Přiblížení o OBE?

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Dajevyn
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po Júl 09, 2012 16:32
Bydlisko: Velké Opatovice, ČR

Přiblížení o OBE?

Príspevok od používateľa Dajevyn »

Ahoj, chtěl bych se vám svěřit s jedním zážitkem a chtěl bych na něj slyšet váš názor. Byl to můj třetí pokus o vyvolání OBE. Klasicky jsem ulehl a uvolnil se. Až jsem byl uvolněný tak, že jsem necítil žádnou končetinu, začal jsem s imaginací, která byla popsána v knize Astrální projekce od R. S. Petersona. Stručně to byla imaginace s projitím dveřmi, následným projitím tunelu a představou o opuštění těla a nějakým cílem k vykonání. Jakmile jsem v představě opustil tělo a proletěl jsem se podívat dolů do schránky, jestli jsem náhodou nedostal nějakou poštu (jiný cíl mě v tu chvíli nenapadl). V tom jsem náhle dostal pocit, že se mi pravá noha trochu zvedla do vzduchu a něco ji drží a tahá ven směrem od těla. Chtěl jsem "to" ovládnout a přetahoval jsem se s "tím" asi tak 5 sekund. Noha se mi jakoby prudce ohnula do pravého úhlu a opět prudce žuchla zpět do mé "skutečné" nohy. Při celém zážitku jsem měl také zvláštní pocit, kdy jakoby vystřelovaly proudy tepla odněkud z krku do celého těla, konče nohama. Myslíte se, že jsem se alespoň trochu přiblížil k OBE? Od té doby se o to marně pokouším a nevím si moc rady.
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Re: Přiblížení o OBE?

Príspevok od používateľa nou »

no trochu urcite. pocity ze telo nie je tam kde by malo su bezne sprivodne pocity pri dosahovani OBE. skusaj dalej.
Prídem si po teba.
Napísať odpoveď