Raňajšia levitácia

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Hanawa
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Št Jún 10, 2004 13:06
Bydlisko: Krupina

Príspevok od používateľa Hanawa »

Večer som počúval HS a ráno som mal AC :) ...

Takto sa to celé zbehlo. Ráno som sa zobudil okolo 5:00 a okolo 6:00 som sa opäť začal pohybovať medzi bdelým a snovým stavom. Až raz pozerám kolo seba a rozumujem: som bdelý, alebo nie? Nevedel som si odpovedať, tak som použil môj obľúbený test: levitácia pod strop :D . Zafungovalo to, takže som razom vedel, že až taký triezvy, ...eee teda bdelý nebudem. Tak som lietal chvíľu po izbe až tu zrazu pozriem dole a milý Štefko si buvinká na postieľke ako keby sa nechumelilo :shock: . No, poviem vám, čudný pocit vidieť takto sám seba. Celé to síce trvalo odhadom tak 10-15sec ale na druhej strane som toto krátke AC prerušil dobrovoľne. Prechod do tela bol nezvyčajný, ale pomerne ľahký.

Postrehy:
- nevedel som prejsť cez stenu, aj keď som dostal ruky alebo nohy do steny, ale hlavu nie ... steny sa javili také zvláštne plastické
- pred týmto výletom som mal zvláštne hučanie v hlave, už som o takom niečom ako predsvesť AC kdesi čítal ...
- HS podľa mňa zvyšuje pravdepodobnosť LD a AC, aj keď musím povedať, že priamo pri HS som LD ani AC nedosiahol ...
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

:appl: GRATULUJU !!!

Rekni me jeste na cos presne myslel v tom zmenenem stavu, kdyz ses chtel dostat z tela. Myslels nebo sis predstavoval, ze se vznasis nahoru, nebo ses snazil pritahnout ke stropu silou vule nebo jak ? Nebo to bylo spontanni ? ... Ja se totiz uz do zmeneneho stavu pres HS dostanu cca po kazdem druhem poslechu, ale z tela ven mi to nejde, spise se dostanu do nekolikasekundoveho LD, v kterem vidim monumentalni stavby
Používateľov profilový obrázok
Hanawa
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Št Jún 10, 2004 13:06
Bydlisko: Krupina

Príspevok od používateľa Hanawa »

Takže to trošku rozvediem. Odkedy počúvam HS, tak sa mi dejú také veci ako LD, falošné prebudenia, stavy tranzu, ktoré ma preberú (skôr by som povedal prepadnú) uprostred noci ... Keďže nie všetky z týcho zážitkov sú príjemné, tak som potreboval nájsť rýchlu a účinnú metódu ako rozlíšim snový stav od bežnej reality, lebo keď sa to nestane z vedomého stavu ale so spánku tak má človek pochybnosti. V snovom stave sa dá lietať, každý kto mal LD vie, že to nie je žiaden problém. A presne to je to čo skúšam aby som rozlíšil snový stav od reality. Vždy sa mi to podarí :grin: . Je to preto, že ešte nikdy som nemal pochybnosť, že toto je realita keď som v nej bol. Pochybnosti mám iba v snovom stave.
A technika, no normálne sa pokúsim odpichnúť od zeme, tak ako keď chceš v LD lietať. Treba to skúšať často, veľmi často. Mne osobne to dopomohlo k množštvu LD. Proste stále keď mám pocit, že toto už by mohol byť zmenený stav, tak to skúsim :D ...
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: OBE vs LD

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

To Hanwa: BINGO! Pripájam sa ku gratuláciám. :ok: :appl: :beer:

Ad: Stena - ak sa jej budeš viac venovať, podarí sa Ti aj cez ňu prejsť, celé je to o stave našej mysle :idea:
Ad: Hučanie - áno, je to častý jav, no nie nevyhnutný
Ad: H-S - pekne si to napísal :), H-S zvyšuje pravdepodobnosť, nie je jeho zárukou :wink:

P.S.: Žeby sa tá zima na Šturci predsa oplatila? :grin:
Používateľov profilový obrázok
Hanawa
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Št Jún 10, 2004 13:06
Bydlisko: Krupina

Príspevok od používateľa Hanawa »

Ešte dodám, že to nebolo "z tmy do svetla". Aby som to vysvetlil. Predtým než som sa vzniesol k stropu som normálne videl do izby. Netušil som, že pozerám "astrálnymi" očami cez zavreté viečka. To mi došlo až neskôr.

Ad: Šturec, myslím si, že v lete by to bolo 100x lepšie ... A či sa to oplatilo? Na to ti odpoviem, keď AC budem dosahovať lusknutím prstov :grin: a najmä keď sa to celé posunie z roviny experimentovania a zábavy do niečoho "využiteľného". Teda keď to bude mať pre mňa nejaký reálny úžitok.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Hanawa napísal:...keď AC budem dosahovať lusknutím prstov :grin: a najmä keď sa to celé posunie z roviny experimentovania a zábavy do niečoho "využiteľného". Teda keď to bude mať pre mňa nejaký reálny úžitok.
:ok: Správna úvaha :idea:
Používateľov profilový obrázok
Shaman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 54
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 16:24

Re: Raňajšia levitácia

Príspevok od používateľa Shaman »

Hucanie v hlave?
Mne sa stalo tiez nieco podobne. Ked som spal zobudil somsa stim jak mi strasne susti v hlave asi tak ako ked nemas na TV naladeni program a pustis to na plne gule. Trvalo to asi 6 sekund bolo to moc neprijemne ked to prestalo zistilsom ze sade je celkom ticho takze to bolo len v mojej hlave. Ale doteraz neviem coto malo znamenat.
Kazda udalost je nevyhnutna, keby nebola tak by sa nestala...
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Raňajšia levitácia

Príspevok od používateľa sorer »

Ano hučanie sa môže vyskytnúť. Osobne som také niečo ešte nezažil, ale niektorý cestovatelia to opisujú ako hukot, alebo bzukot.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
wladimiiir
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Po Nov 07, 2005 23:03
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wladimiiir »

sory za asi blbu otazku ale co je to ten HS?
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Raňajšia levitácia

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
eNKa
Návštevník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ut Nov 08, 2005 18:47
Kontaktovať používateľa:

Re: Raňajšia levitácia

Príspevok od používateľa eNKa »

WhiteWolfSix napísal:HS alebo H-S = Hemi-Sync http://www.annwin.sk/spiritual/hemisync/hemi-sync.htm
To je teda nejaký druh hudby alebo tak? Resp. dá sa to niekde stiahnuť? Lebo tam som to nenašla.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Raňajšia levitácia

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Hemi-Sync je komplex signálov, ktoré sú v niektorých prípadoch zmiešané s hudbou. Keďže vo všeobecnosti kompresné formáty (mp3, ogg, atď.) H-S signál skresľujú, nie je vhodné dávať H-S nahrávky takto na internet.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
eNKa
Návštevník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ut Nov 08, 2005 18:47
Kontaktovať používateľa:

Re: Raňajšia levitácia

Príspevok od používateľa eNKa »

WhiteWolfSix napísal:Hemi-Sync je komplex signálov, ktoré sú v niektorých prípadoch zmiešané s hudbou. Keďže vo všeobecnosti kompresné formáty (mp3, ogg, atď.) H-S signál skresľujú, nie je vhodné dávať H-S nahrávky takto na internet.
To je škoda!
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Raňajšia levitácia

Príspevok od používateľa sorer »

Podobne funguje aj brainwave generator ktory ti vytvara zmes signalocv co tiez nabudi mozog do podobneho stavu ako hemi-sync.

http://www.3oko.sk/viewtopic.php?t=737
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Raňajšia levitácia

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Áno, BWG pracuje na podobnom princípe. Je však treba mať na pamäti, že sú to (H-S, BWG, AVS, atď.) len pomôcky na vytvorenie priaznivého prostredia pre dosahovanie želaných stavov vedomia. Ich použitie však nezaručuje, že sa niekomu AC (OBE), LD či MC podarí.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď