TABULKY od LaBergeho

Potrebujete radu o LD, neviete ako začať? Toto je to správne fórum na položenie vašej otázky.

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

TABULKY od LaBergeho

Príspevok od používateľa dr.Katz »

je tady někdo, kdo skutečně poctivě vyplňoval tabulky přiložené ke knize Kurs lucidního snění od LaBergeho? Zajímalo by mě, jestli to skutečně vedlo k LD. Já jsem to vyplňoval zpočátku, ale pak už ne...
Používateľov profilový obrázok
DarkSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Po Máj 02, 2005 9:44
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa DarkSoul »

Ja som ich zo zaciatku vyplnoval ale potom som si pamatal uz tolko snov ze sa mi to tam nedalo vsetko pisat tak som stym prestal

Pocas toho vyplnovania(makal som seriozne na tom asi 2 tyzne) som mal 4 LD po dlhom case ale nemyslim si ze to bolo tabulkami ale nadsenim kolko snov si pamatam a tym ze som na to vkuse myslel.
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: TABULKY od LaBergeho

Príspevok od používateľa dr.Katz »

já myslím, že ty tabulky jsou hlavně proto, abys na to furt myslel a tím pádem měl co nejvíce snů. některé mi přišly dost ztřeštěné, to by z toho člověk zanedlouho zblbnul, kdyby měl všechno poctivě vyplňovat. pořád u sebe nosit blok a zapisovat si ty signály, každý den říct deseti neznámým lidem nazdar atd....
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
DarkSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Po Máj 02, 2005 9:44
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa DarkSoul »

Uplne s tebou suhlasim, ide o to aby si na to stale myslel a tym dosahoval vacsie uspechy - z vlastnej skusenosti mozem povedat ze to funguje :wink:
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: TABULKY od LaBergeho

Príspevok od používateľa dr.Katz »

když se mi daří a mám LD často, tak nepotřebuji ani vyplňovat žádné tabulky a myslím na to celý den a už se zase třesu na to, jak půjdu spát. horší jsou ta období, kdy LD ne a ne přijít, to to nadšení pomalu opadává, ale pak to zase přijde a jede se nanovo. to je na tom to fantastické, že nikdy nevíš, jestli zrovna dneska přijde LD.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Napísať odpoveď