vsetko je len sen

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

kandy
Návštevník
Príspevky: 13
Dátum registrácie: St Aug 31, 2005 22:15

vsetko je len sen

Príspevok od používateľa kandy »

potrebujem sa spytat vas "odbornikov v obore" ze ci zazitky co som mal su vzdy len sen a vyplod mojej fantazie a podvedomia abo neco ocom tu hovorite (OBE ai.) (teda na inych forach toto som teraz nasiel ale nicky su rovnake)
na uvod pre poxopenie mojej situacie: roky mavam sny o ktorych viem ze to je sen (po vasom LD :D) a pripadne si sen upravujem jak treba proste klasika ale vyslovene ma to uz nebavi. Ako hej priznam vo vela veciach mi to "pomohlo" ze som pocas sna vyriesil nejaky problem abo uvedomil som si nieco vdaka tomu - to berem.
Dalej si dost pametam svoje sny (lebo ked si uvedomim ze je to sen tak tie blizke casti predtym su ciste a jasne do detailov) ..no a tak ma napadlo ze neco pohladam o vykladani snov bo niektore symboli a prvky sa tam opakovali len boli v inom scenary...ale nic nasiel som len blbosti asi to ostane namne poxopit to...kamosovi som spomynal ze hladam neco o snoch a pred tyzdnom mi poslal dokument kurz astralniho cestovani ze je tam neco aj o snoch nex si to precitam... no dobre zacal som citat plno stran otom co cvitit kazdy tyzden (pamatovani snu, procvicovani vedomi, relaxace, reality check atd.) - no vysledok toho mal byt otom co mi doslo pred 5-7 ked som vo sne letel a ze co je toto za blbost sak lietat nemozem vedet... no ale na konci bolo neco o astralnom cestovani a este "Používání přestávek ve spánku během noci abyste zvýšili šanci na projekci" hovorim no skusim to raz budim sa zo 7krat za noc znie to zaujimavo (budim sa z dovodu uvedomenia si snov prehodim sa na druhy bok a spim dalej - pomaha to na zmenu sna)...
tak ma nad skorym ranom napadlo pri jednom prehadzovani ze to skusim tak som si lahol na chrbat (inak nerad lezim na chrbte ked som spaval pred mesiacom na luke pod sirakom tak ma kazdy den pri zaspavani poriadne "miklo" pripadne ine divne pocity to vyvolava jak sa rychlo prebudim srdce bije jak salene cely udychcany a prelaknuty no humus mam zafixovane ze na chrbte urcite nezaspavat!)...no tak si tak lezim uvolneny pripraveny pomaly akoze zaspavam a ze no skusime myslet na levitaciu jak ked snivam a funguje to...no zacalo to aj teraz ...ale zacal som byt stoho vystraseny bo sak len teraz zaspavam to zvykne byt naopak to uvedomenie pri lietani...neva pozrem doprava na skrinu fu uz som vyssie jak ked lezim..stupam dalej az blyzsie k stropu snazim sa obzriet na postel ze ci som tam zbadam najprv nohy vyplaseny pozrem rychlo na brucho a hladam spomynanu snuru co nas spaja ale nic som nenasiel...zrazu taka myslienka ze co tu mam riesit? ved som sa ani nepripravil nato a rozne ine aj nelogicke myslienky mi behaju po rozume vzdy rychlejsie a zmysel ziadny tak som zletel nas5 a otvoril som oci (realne) dost vyplaseny a horuco mi bolo este skontrolujem ci sedi intenzita svetla jak som to videl tam ok sedi prehodim sa nabok a dlho premyslam a nejak sa mi do spania nexce no nakonec sa to podari budim sa az na obed! :D
Po tomto som vten den vygooglil vselico o astrali aj rozne fora ...tak citam to uz 2 dni uz ma aj hlava stoho bolela ale tak xcel som mat cim viac info (zatulal som sa az k samanizme a kvantovej fyzike :o )
ok dnes okolo desiatej sniva sa mi ze letim niekam jasne uvedomenie a napadlo ma ze skocim kamosov pozret na buracku ale ze kade mam letet ni srnka netusi tak som zavrel oci ze si to predstavim a ked otvorim tak tam budem...ale chybycka se vloudila som doma v posteli :/ aha ale moment este spim ..myslienka este nic nieje stratene skusim tam otialto doletet cestu poznam no a jak tak xcem zvlietnut tak do prdele neide to za brucho ma to taha nas5 este sa aj za skrinu chytim ze sa pritiahnem ale nic len ma to doprava natoci a brucho nepusti...no dobre tak nic nebude lahnem si nas5 zdvyhnem ruky ze tak aspon preskumam co je toto za haluz pozeram hm take tensie su ale na dotyk rovnako hrube no ale pripletie sa mi do spodnej casti obrazu neco tmavsie co tam nepatri myslienka - to asi realne oci sa mi xcu otvorit tak rychlo si chytim oci nex sa neotvaraju ...dobra blbost teraz nevidim nic :D (oci som mal nadotyk take napuchnute) tak kaslem nato pozeram dalej co je na monitore nejaka rastlina okolo text zacnem to citat jak to tak citam myslienka - pockat nemalo by to byt viac rozmazane? pozrem lepsie jasne ze sa to mierne rozostri este skontrolujem intenzitu osvetlenia a idem sa prebudit. HA! dostal som ta lezis na pravom boku takto sa predsa OBE nerobi, notebook sice bol zapnuty ale ta stranka tam nebola ktoru som cital, svetlo sice bolo asi ako o desiatej ale nie zo stiahnutymi roletami, mno a brucho ma jemne bolelo cela veda...
takze kedze toho vela nesedelo a bolo to ovplivnene okolnostami reality zaver je taky ze toto su len lucidne sny z motivom OBE a kedze je to nova tema tak to clovek preziva viac... no dobre ovela viac ale to si mozog podvedome namysla a ked aj xce nieco sam menit ako v LD tak je bloknuty prave preto ze si mysli ze to ma neco s OBE ...aspon logicky to zatial vidim takto no som zvedavy aj na vas nazor ... aku mate vy istotu ze to neni "len sen o OBE?"
..akoze ja viem xce to viac skusenosti potom clovek moze byt bjektivnejsi nexam to ulozit (je to cerstve 2 haluze za 4 dni) a este skusim cez vykend budem pod sirakom potom sa ozvem bye...
ospravedlnujem sa za dlzku prispevku xcel som len presne nacrtnut situaci
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: vsetko je len sen

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

kandy: Môžem potvrdiť, že obidve Tvoje "haluze" boli s najväčšou pravdepodobnosťou OBE. OBE môžeš vykonávať aj pri ležaní na bruchu, aj keď je to menej pravdepodobné, že sa to podarí. Tak prečo nie pri ležaní na boku? :wink:

:idea: UPOZORNENIE: Pre každého astrálneho cestovateľa :idea:
Pri overovaní reálnosti Vášho pohybovania sa astrálom, pamätajte, že astrál (snová realita) málokedy odráža 100% :!: našej reality. Môže sa Vám ľahko stať, že izba, v ktorej sa pohybujete a viete, že je to Vaša izba, predsa len bude trochu inak zariadená ako v skutočnosti.
Mati
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št Sep 01, 2005 8:31
Bydlisko: Sala, SR
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Mati »

Cavte
ww6 a co ovplyvnuje to, aka je "realita" v astrale? ze napr nebudem mat v izbe hranaty stol ale okruhly, nebudem mat biele steny ale zelene... ovplyvnuje to moje podvedomie? moje myslienky? alebo preco teda ked sa pozeram na tu moju "realnu" izbu tak ju vidim inak? :shock: (zatial som AC nerobil, len sa pytam)
Dakujem za odpoved, majte sa :wink:
Používateľov profilový obrázok
DarkSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Po Máj 02, 2005 9:44
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa DarkSoul »

Zapojim sa aj ja, sice som v tomto obore len zaciatocnik - ak napisem daku hlupost tak ma pls opravte.

No ak mas v izbe hranaty stol, tak v astrale urcite nebude okruhly, ani steny by nemali byt zmenene, vlastne to zavisi od odtlackov predmetov, ak mas v izbe ten stol len chvilu tak v astralnej rovine ho mozno neuvidis alebo bude velmi zdeformovany pretoze este tam nenechal svoj otlacok. To znamena ze ak by tam stal 500 rokov a potom by si ho dal prec tak v astralnej rovine by si ho tam stale videl pretoze jeho otlacka je uz pevne sformovana.
Tvoje podvedomie ani myslienky by to nemali ovplyvnovat ak pravdaze niesi psychycky extremne silny :lol: :lol: :grin: .
Este som cital ze v astralnej rovine mozu byt rozne zhluky dakej astralnej hmoty alebo nieco take, cize dake deformovane oblasti ktore niekedy nieco znazornovali no uz su v rozklade.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: vsetko je len sen

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

DarkSoul: :ok:, v podstate si vystihol odpoveď pre Matiho. Keď hovoríme o astrálnej hmote, je dobré uvedomiť si, že je to forma energie, takže až tak hmotné to nie je. :grin:

Príklad: Mám známeho, ktorý keď začal s astrálnymi výletmi, dlho sa "motal" len na území svojho domu. Raz, počas astrálneho výletu, v jednej izbe objavil na skrini fľašu nejakého alkoholu. Bol veľmi zvedavý, či tam tú fľašu skutočne nájde. Keď sa prebral, išiel to skontrolovať a s prekvapením zistil, že v tej izbe sa skriňa nenachádza. Bol z toho zmätený a chcel vedieť, čo sa stalo. Po niekoľkých otázkach, ktoré som mu položil, sme dospeli k tomu, že až takú haluz nezažil. Skriňa, ktorú v astrále videl, tam stála niekoľko rokov (možno aj desaťročí, to si už nepamätám) a len pred niekoľkými týždňami ju odtiaľ odstránil. To, či tam bola nejaká fľaša alebo nie si už nevedel spomenúť. :grin:
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: vsetko je len sen

Príspevok od používateľa sorer »

V podstate mate pravdu, ale netreba zabudat ze LD a OBE maju k sebe velmi blizko. Vsetky moje tazkvane OBE som zazil zo spanku ale kratko po prebudeni a vsetky sa nakoniec zvrtli do obycajneho sna. Takze sa ti v izbe kludne moze objavit gulaty stol namiesto hranateho, alebo dojde micky mouse a zatancuje ti lambadu. :grin:
Stretneme sa vo sne ;)
Mati
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št Sep 01, 2005 8:31
Bydlisko: Sala, SR
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Mati »

vau, uz chapem :grin:
pocujte a nie je niekde na nete viac o tych "otlackoch"? chcel by som zistit viac o co ide a preco to tak je atd:))
ale inac uspokojiva odpoved:)) dakujem
kandy
Návštevník
Príspevky: 13
Dátum registrácie: St Aug 31, 2005 22:15

Re: vsetko je len sen

Príspevok od používateľa kandy »

no som s5... fuu no znie to velmy logicky co pisete asi tomu zacnem verit no ja si to musim nejak overit sam ... teraz som sa pokusal o OBE treti krat no zazil som prvy neuspech :'( (ked teda ww6 vravi ze tie dve haluze to prvadepodobne bolo ono) akoze uz to tak zacalo somnou vibrovat ci jak to nazvat a uz uz aj taky pocit ze vystupim ale nakonec to neslo a som sa prebral a citil unavu tak som sa dal nabok a hybaj spat (viem ze som sa akurat pozrel na nohy (tie tak brnili najviac) alebo to bolo uz v realite?uz som si neni isty)... akoze fyzicky som bol teraz strasne unaveny cely den behat po leseni a murovat tak to pripisujem tomu...
inak dosiel som nato preco mi robi problem tomu OBE hned uverit... totiz v "literature" je plno "technik" jak sa ktomu dopracovat a ja to len tak vyskusam a ide to ... proste "nepresiel som si tym"... na druhej strane mozno prave tych 5 rokov prirodzenych lucidakov tomu dopomohlo... no kazdopadne ked to pojde xcem nejaky fest silny dokaz prozatim to ostava v rovine "mozno ze aj hej" cize je tam vahanie ;) (taky anjel strazny by ma presvecil a povedal by som ANO :D ze by som mu rovno osobne podakoval ze ten 30cm kus ocelovej "ihly" co padol cez 4 podlazia pri mna som zacitil len ako suchnutie/poskrabkanie a nie ako zabodnutie do chrbta ;))
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: vsetko je len sen

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

AC dosahujú ľudia v zásade dvomi spôsobmi:
  • spontánne - začne sa to diať niekomu, kto o AC nepremýšľa, možno o tom ani nevie
  • vedome - začne sa to na základe vlastného rozhodnutia
Tie návody, o ktorých píšeš sú pre druhú skupinu ľudí :wink:
kandy
Návštevník
Príspevky: 13
Dátum registrácie: St Aug 31, 2005 22:15

Re: vsetko je len sen

Príspevok od používateľa kandy »

tak skusil som to vcera znova a teraz islo o vedomi test pred spanim. najprv som bol na chrbte a snazil som sa na nic nemyslet a ked nejaka myslienka prisla nexal som ju preplavat a nezaoberal som sa jej podstatou ci jak to nazvat... vzdy som sa tak uz uz dostaval do taketo stavu jak ked spi clovek (taka lahsa uvolnena mysel) ale vedla mna spali ludia a ked zasuchotali tak ma to vzdy dostalo s5 (mysel bola tazsia ostrejsia)... zopar krat som to tak odsledoval a uz som vedel oco ide tak som sa dal nabok ruku som si dal cez hlavu aby ma okolie nevyrusilo.nastal zas taky ten stav a uplne dopohody som otvoril oci nadvyhol sa a pozeral som sa po okoli v izbe (OBE) bolo to dost rozmazane cele a nevedel som nic poriadne identifikovat len policky,postele a stoly ktore ale boli v liinii posteli nie kolmo ako su teraz (rano som sa nato spytal kamosa co tu byva a ze cely rok to mali ti borci pred nim tak jak som pisal len teraz jak sa sem v lete on nastahoval tak ich dal kolmo) vzhladom nato co tu pisal DarkSoul ok chapem. a este jedna vec ze jak som toto skumal tak som pocul zvuky z reality akurat ma uz nevyrusili.No jak som toto cele preskumal tak som sa rozhodol ze sa vratim do tela a snazil som sa co najpomalsie a to bol super pocit uplne jasne to cele prebiehalo take ciste kludne az vedome to bolo ze teraz sa o tom celom uz ani neda pochybovat ;)
dakujem za odpovede ktore tu boli uz nebudem o dalsich OBE pisat (zatial mam dobru uspesnost dufam ze teraz zacnem uz neco konkretne riesit pritom) co som potreboval som si ujasnil...len keby bolo zas neco comu nexapem...dik
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: vsetko je len sen

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

kandy: :ok: Ak máš chuť, môžeš toho popísať aj viac, nielen vtedy, keď niečomu nerozumieš. :)
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: vsetko je len sen

Príspevok od používateľa sorer »

Velmi pekne OBE. Len sem pis aj dalsie take. Tesime sa na dalsie tvoje astralne zazitky.
Stretneme sa vo sne ;)
kandy
Návštevník
Príspevky: 13
Dátum registrácie: St Aug 31, 2005 22:15

neni vsetko tak jak vypada

Príspevok od používateľa kandy »

Toz po case sa znova ozyvam. Zazil som zopar desiatok OBE-cok hoci teraz premyslam ci to nazyvat OBE-ckom... Ono totiz okrem prveho ktoremu som moc neveril (teraz uz viem preco) vsetky ostatne testy maju jedno spolocne a to to, ze som z "tela nevysiel" len som sa "obzeral po izbe" a nepustilo ma to dalej. Som najprv premyslal ze ci to je nejaky blok v mojem mysli, ale nevidim dovod, este aj o take som sa snazil ze som sa chcel vytiahnut o nabytok. :D
Proste jak som sa snazil tak som sa snazil jednoducho "VON" to neslo. Plne som si uvedomoval svoje telo. Presnu poziciu v ktorej som a hlavne tu "hlbku" vedomia som pocas tych testov poriadne spoznal (moje testy spocivali hlavne vo viacnasobnom opakovani zasebou "do LD zobudit do LD zobudit" inokedy zas "do OBE zobudit do OBE zobudit" a skumania tychto stavov vedomia a hlavne rozdielov!)
Nevedel som co stym dalej bo v LD-cku pohoda jazz, vizualizujem si co treba a lietam si kam treba ale OBE je proste o inom stave imho :). Spytal som sa nato (teda nadhodil to kamos) ludi, ktori stym maju skusenosti v stave pocas meditacii a ojha odpoved bola strucna a jasna: Poobzerat sa po miestnosti sa da, tam neni problem ale vystupit z tela a pobehovat v nejake astralnej rovine? ved to nedava zmysel. (alebo tam bolo slovo hlupost? no to je jedno)
Najprv shock... ze COO? potom take hmm tak zeby to nebolo len tak sprdele ze neviem vyliezt? ... potom take to zamyslenie otom ze jak by vobec mohlo nejake vedomie "pobehovat niekde" mimo tela a zaroven sa uvedomovat (telo)... (idea: vizualizujeme si striebornu snuru a mame postarano... no hm ono lahsie je vizualizovat si rovno aj vsetko ostatne ;) )
Pytam sa Vas jak to fakt subjektivne testujete cele Vy a k jakym vysledkom ste sa dopracovali. Aneb ste si plne vedomy ze tie poletovania v AC nie su len vizualizaciou v LD?(cize je to len sen ktory sa odohrava v nasom vedomi(to ze by sa aj sen mal odohravat mimo mna to uz fakt EE) okoreneny urcitou mierou uvedomenia a vizualizacie - aneb vraciam sa k nadpisu temy)

(v texte som pouzival OBE hoci to neni spravny termin. to len koli prehladnosti)
Gemo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 22
Dátum registrácie: St Feb 08, 2006 7:45
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Gemo »

Kandy ja z teba asi odpadnem, síce nepíšem k veci ale ja úplne nechápem
čo si zač.
Ty si proste v septembri začal s OBE a po pol roku si toho už toho tolko
zažil si pre mna velka motivácia...
Ja sa o astrálne cestovanie pokušám len chvilu , ale ty sa jednoducho otočíš na bok a už fičiš!?
Pri týchto odkazoch sa cítim úplne nadšení pretože dalši ludia sú na vyššej
úrovni a hned idem ,,trénovat,, aj ja
Ale ja v tom nevidím len nejeké lietanie ale začiatok ,,duchovnej cesty,,
A som rád že tu môžem niečo napísat pretože moje okolie ani zdaleka
netuši čo to je AC alebo LD a nakoniec z toho výdem ako debil že čo chcem vlestne chcem...
Vážne sa nemám o tom s kým porosprávat
Takže sa ospravedlnujem za svoje citové výlevy(ale hned mi je lepšie)
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

kandy:

Zkus si sehnat knizku od Roberta Petersona Astrální projekce, popisuje presne stejyn problem jako mas ty a jak zacinam mivat i ja. Dostavam se do stavu kdy si pres zavrene vicka prohlizim pokoj a nemuzu z tela ven. Peterson mel stejne stavy a popisuje jak se snazil vykroutit z tela a kdovico jeste a nakonec se mu to povedlo tak ze se prekulil "astralnima" nohama pres hlavu a byl venku ... Cetl jsem to zrovna vcera tak jsem to jeste netestoval.
Napísať odpoveď