Vstoupit do LD "otevrenim oci"

Metódy, návody a pomôcky pre vedomé sny

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Vstoupit do LD "otevrenim oci"

Príspevok od používateľa majk »

Zkouseli jste nekdy vstoupit do LD "otevrenim oci" ? Uz se mi parkrat podarilo, pred usnutim pri absolutnim uvolneni, ze jakoby otevru oci pres zavrene vicka a vidim jine prostredi, napr. jiny strop s jinym lustrem.
dRevnik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Št Sep 08, 2005 12:30
Bydlisko: Česko

Re: VSTUP DO LD

Príspevok od používateľa dRevnik »

Něco podobného se mi náhodou stalo právě dnes v noci při usínání - otevíral jsem a zavíral oči a přitom jsem si uvědomoval, že je mám pořád zavřené, ale LD to nebyl. Nic víc, než jen že mám zavřené oči jsem si bohužel neuvědomoval :-/
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: VSTUP DO LD

Príspevok od používateľa sorer »

Nie nestalo. ;)
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: VSTUP DO LD

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Tak s tím taky nemám žádné zkušenosti.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
DarkSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Po Máj 02, 2005 9:44
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa DarkSoul »

Ano to sa mi stava celokm casto pri pokusoch o AC, ze cez zavrete viecka vidim vsetko okolo - moze to byt aj ciastocne deformovane
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

to videni přes vička znam stalo se mi to zrovna dneska,a už sem to zažil i parkrat před tim

zažitek z dneška

12.10.2005 7:00
2LD, vibrace,videni přes vička a asi 3 sny
-LD probýhali na stejnem miste byli tam jen mali zmneny
-sice sem byl v LD ale nemohl sem tam nic mnenit ani použivat ostatni shopnosti nejak to nešlo no možná kdybych se vic snažil
-
-
-doplnim odpoledne pokud si to budu ješte pamatovat ted neni čas-blbá skola
-
-
šel sem po nejake terase nad jezerem ale zabradli se se mnou utrhlo a je stačil chitit oceloveho lana ale to bohužel nebylo k ničemu ukotveny a spadlo taky,dopadl sem do vody byla dost temná povedlo se mi dostat k nejakému plotu snažil sem se po něm vilézt z vody ale šlo to dost špatne a něco ne tahlo dolu nakonec sem se neudtžel a spadl zpjet do vody /byl to docela nepřijemnej pocit a nevjedel sem jak se z toho dostat tak mne napadlo se probudit/ to probuzeni sem si rozmislel ale uz na do bylo dost pozde až sem nemněl obraz ale napadlo mne ze skusim zmnenit misto ale ani do sem nedokončil a skusil sem hybat astrálnim telem napřed se mi zdálo že už hybu fizickym na postely ale pak mi došlo že takový pohyb je dost nereálnej vitočil sem cely telo asi o 90stupnu na levo /citil sem ho v te poloze hlavne nohy/ a pak sem ho pomalu vracel a posouval na pravo až sem se na pravo dostal tak k tem 90stupnum tak začali mohutne vibrace a začalo mne strasne silne a richle bušit srdce toho sem se bohužel lekl a vibrace ustali ,ješte si vspominám že sem si chitl na srdce a citil jak mi buši.Dalši zajimava vjec byla že sem videl přes zavřeny vička napřed sem si mislel že mam otevreny oči /videl sem strop a část pokoje ale bylo to dost tmyvy ale pripadylo mi to mormálni mislel sem si že je noc/ ale pak sem oči skutečne otevřel a zjistil sem že už je den a že v pokoji je už mnohem vic svjetla /bohužel nemam jak zjistit jestli ty vibrace a to videni přes vička probjehlo ješte ve snu nebo už v realite/

předem se omlouvám za chyby bude jich tam asi hodne,no snad to pude přečist
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: VSTUP DO LD

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Jo, chyb je tam jako máku, ale už jsem si zvykli :-)) Jinak dost dobrý zážitek. Zajímavý. Jak dosahuješ LD? Testy reality, sugescí, nebo něco jiného?
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
dRevnik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Št Sep 08, 2005 12:30
Bydlisko: Česko

Príspevok od používateľa dRevnik »

Málý offtopic pro pobavení: minulý týden jsem se při falešném probuzení zeptal odcházející snové bytosti co máme dělat, abysme měli častěji LD. Odpověděla mi něco jako: "Já nevim... prostě spěte" :grin: To mi teda fakt pomohla :D
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Príspevok od používateľa dr.Katz »

:lol: :D tak to je úlet.
Používateľov profilový obrázok
Shaman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 54
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 16:24

Príspevok od používateľa Shaman »

Tak to mne sa stalo minule tiez rano som sa tak napoli zobudil a vydel som svoju izbu ale potom asi po 10 sekundach som si zacal uvedomovat ze mam zavrete viecka nechcelo sa mi tomu verit tak som ich vyskusal otvorit a uz som vydel izbu normalne ale ked som ich zavrel potom zase tak uz som nevidel nic.
Napísať odpoveď