Ako dalej v astrálnom cestovaní?

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
mary23
Návštevník
Príspevky: 12
Dátum registrácie: St Júl 06, 2005 17:32
Bydlisko: Banská Bystrica

Ako dalej v astrálnom cestovaní?

Príspevok od používateľa mary23 »

Mám za sebou prvé úspesné pokusy s AC. Môj problém je, ze ked sa dostanem mimo tela plynule prejdem do spánku. Dá sa tomu zabránit? AC môzem praktizovat len vecer, lebo vtedy nikto nevyrusuje. :?
Používateľov profilový obrázok
V3iL_0v_S3cr3cY
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Ne Máj 22, 2005 19:17
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa V3iL_0v_S3cr3cY »

da sa. tak ze budes cestovat na chrbte ak tak cestujes(co aj predpokladam) tak mozno ti poradi ktosi iný :)
Myslíte si že to čo dýchate je vzduch?
Používateľov profilový obrázok
Imp
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Pi Máj 20, 2005 21:41
Bydlisko: Košice - okolie
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Imp »

mary23,

mohla by si blizsie opisat toto (nepochopil som to celkom):;
plynule prejdem do spánku
For Thine is the kingdom, and the power, and the glory, for ever & ever.
Používateľov profilový obrázok
mary23
Návštevník
Príspevky: 12
Dátum registrácie: St Júl 06, 2005 17:32
Bydlisko: Banská Bystrica

Príspevok od používateľa mary23 »

Vysvetlím, co znamená plynule prejdem do spanku tak, ze opisem jeden zazitok. Dostala som sa von z tela, rozhliadam sa po izbe, vidím svoje telo na posteli, obzerám si zariadenie spálne, plne si uvedomujem co sa deje. Premýslala som nad návodom z jednej knihy, ktorá odporúca najprv zotrvat v miestnosti. Zdalo sa mi to primálo, tak som sa rozhodla prejst na ulicu. Posledné co si pamätám je, ze letím von z domu, pod sebou vidím cestu a potom som musela zaspat - teda predpokladám, ze som pokracovala v astrálnej ceste ale nic viac si nepamätám.
Používateľov profilový obrázok
Imp
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Pi Máj 20, 2005 21:41
Bydlisko: Košice - okolie
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Imp »

OK. Tak v tom sa velmi nevyznam, ale dovolim si povedat, ze aby si zostala pri astralnom cestovani pri plnom vedomi ... chce to len cvik...
For Thine is the kingdom, and the power, and the glory, for ever & ever.
Glaurung
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: So Aug 06, 2005 19:54
Bydlisko: nepowem
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Glaurung »

Aaaa co je to Ac?? a ako sa dostanem prec zo svojho tela??? kua to aj ja cem vediet [[[[;
Glandat inc. THX:Glauro
Používateľov profilový obrázok
Carllos
Návštevník
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Ut Jún 14, 2005 21:03
Kontaktovať používateľa:

Re: Ako dalej v astrálnom cestovaní?

Príspevok od používateľa Carllos »

mary23 napísal:Mám za sebou prvé úspesné pokusy s AC. Môj problém je, ze ked sa dostanem mimo tela plynule prejdem do spánku. Dá sa tomu zabránit? AC môzem praktizovat len vecer, lebo vtedy nikto nevyrusuje. :?
Zkus se dostat mimo tělo pomocí lucidního snění. Tady usnou musíš. :) Problém je jen rozlišovat mezi snem a pravým AC.
Světlo bez stínu bylo by naším očím neviditelné a bylo by oslepením, rovnajícím se nejhlubší temnotě.
Používateľov profilový obrázok
Whiteshadow
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 194
Dátum registrácie: Po Aug 15, 2005 16:32

re

Príspevok od používateľa Whiteshadow »

da sa to lahko rozoznat, teoreticky :D:D,
pokial len luscidne snivas dokazes si to iste meisto predstavit akokolvek ale ak je to naozaj astralne cestovanie budes vidiet prave jeden obraz toho miesta teda taky ake v skutocnosti teraz je
[size=117][color=yellow][b]
All we can do is the only one thing...[/b][/color][/size]
[size=125][color=orange][i]
We must do what destiny want from us.[/i][/color][/size]
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Ako dalej v astrálnom cestovaní?

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Neviem, je to len možnosť a názor, čo ak zažila niečo čo mala zabudnúť? Ale skôr je to ten prípad, že naozaj zaspala. Návod, ako tomu zabrániť nepoznám. Možno by pomohlo, keby si si snažila stále si pripomínať, že si vonku, teda pripomínať si svoj stav, ale môže to viesť k presnému opaku, že sa zasa budeš stále budiť. No, ináč super, že ti to ide, len tak ďalej:-). Skús to rozvíjať.
Z1
Používateľov profilový obrázok
mary23
Návštevník
Príspevky: 12
Dátum registrácie: St Júl 06, 2005 17:32
Bydlisko: Banská Bystrica

o AC

Príspevok od používateľa mary23 »

No momentelne mam tolko roboty, ze nestiham ani normalne fungovat, nieto este rozvijat AC. Takze moje zazitky su teraz velmi ojedinele. No co uz zivot je DOG. :angel: Ale nedavno som mala jeden velmi fajn a tesim sa na dalsie. Zalietala som si po znamych aj neznamych miestach a dokonale som to ovladala.
Gemo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 22
Dátum registrácie: St Feb 08, 2006 7:45
Bydlisko: Bratislava

Re: Ako dalej v astr

Príspevok od používateľa Gemo »

klobuk dole ale viacery mame problem s uponahlanym životom
niekedy rozmyslam nad tym ist niekam na lazy na nejaku uplnu samotu aspon na par dni pretože ja cestovanie potrebujem klud
a to je luxus ak nahodou nikto nie je doma už mam tolko štuplov
do uši že sa začinam hambit takže zdravim všetkych
dufam že sa stretneme v astrale...
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

mary? povies mi prosim ta v ktorej knihe si citala ze sa doporucuje zostat doma??? podla mna najlpsi sposob ako si navodit AP je predstavit si nieco omocionalne vzrusujuce.No ja na mojej izba po tych rokov stravenych v nej nevidim nic vzrusujece.A emocie su tu dolezite.Nezabudajme ze astralne telo sa nazyva aj emocnym... neviem tu najst smaila ktory zmurka no tak zmurk :lol: mne pomaha predstava dosiahnutia everestu lebo milujem hory... :heart: :heart: :heart: ale ved predsa len AC je velmi subjektivne
Používateľov profilový obrázok
mary23
Návštevník
Príspevky: 12
Dátum registrácie: St Júl 06, 2005 17:32
Bydlisko: Banská Bystrica

AC

Príspevok od používateľa mary23 »

Ahoj Viliond,
uff! spomenut si po takej dobe, v ktorej knihe som citala ten navod nehrozi. Dokonca to mohol byt aj net, takze... Ale pamatam si, ze to bolo nieco ako doporucenie na prve vycestovanie, aby clovek nadobudol istotu v znamom prostredi. Jasne, ze si ovela viac uzivam vylety na inych peknych miestach.
Najviac ma vsak na AC fascinuje ta lahkost pohybu-lietanie. Ja sa z toho tesim ako male dieta a zvycajne robim kopec "nerozumnych" veci, ako napriklad premety vo vzduchu a tak.
Zdravim vsetkych cestovatelov......
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Re: AC

Príspevok od používateľa Viliond »

Aku metodu pouzivas pre AC? pretoze ja sa priklanam k riadenej meditacii aj ked ju mnohy nepovazuju za AC je pravda ze na zaciatku sa to podoba skor fantazirovaniu ale neskor myslim ze astral.som zaciatocnik a zatial som vela neskusal ale tato mi isla najviac. keby bolo potrebne upresnit je to riadena meditacia ako uvadza Edain McCoy.
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Re: Ako dalej v astr

Príspevok od používateľa Zenny »

viliond, ja o tej metode pocujem prvy krat :) neviem o com je rec ale podla mna je kopa lepsich metod...moj nazor
Napísať odpoveď