realne zazitky

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Zazili ste uz skutocne AC.

ano cestujem casto
2
8%
ano apon mam ten dojem
7
28%
marne sa snazim a nic
13
52%
este som to neskusal/a
3
12%
 
Celkom hlasov: 25

lilith
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Št Jan 05, 2006 10:45

realne zazitky

Príspevok od používateľa lilith »

Prosim sem piste vase zazitky s realneho AC. Ale naozaj realne tie co sa prelinaju s realitou. Nie rozne kombinacie s LD.
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

napr. jsem drimal vedle v pokoji a moje pritelkyne sila na stroji, v jednu chvili jsem videl jak ji do prstu pronika jehla a v tu chvili jsem to citil i na svem prstu, skubl jsem bolesti a probral se a behem par sekund pritelkyne pribehl a tekla ji krev z prstu, je to uz ale davno, neni to zadny silny zazitek AC, ale ma to s tim neco spolecneho. Pro me to tehdy byl sok.
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Re: realne zazitky

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Prijal by som jednu možnosť odpovede: Áno

Je to kvôli tomu, že som už niekoľko krát astrálne cestoval, teda okrem iných OBE, ale nemôžem povedať že cestujem často.
Z1
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Príspevok od používateľa georg »

to nebude ziadne AC... ale: ked som bol maly, mama robila v nedelu rano slize do polievky(nozom rezala tenke cesto). v duchu som si povedal: boze, bolo by strasne, keby sa porezala. a v tom zrazu sa porezala dost hlboko do prsta, citil som sa strasne, myslel som si, ze ja mozem za to.
mozno sa vam to bude zdat ako uplna blbost, ale mam to hlboko vryte do pamäti
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

neviem ci myslis prave taketo nieco ale napisem to sem.Vcera v noci som sa vracal domov autobusom s BA.Asi o desiatej som uz dost pospaval.Nie tvrdo ale spal.mal som nieco ako Ld videl som svoje telo ako keby zo stropu autobusu.spal som.zrazu autobus prudko zatocil a chytil som batoh a zabranil mu spadnut do chodbicky.neviem za ako dlho som sa zabudil na smiech a uvedomil si ze drzim batoh a spolusediace sa zlahka smeju.este stale autobus zabacal.colkom sranda nie?nespal som niak extra len tak trosku. celko zaujmave. neviem preco ale nedje mi hlasovat asi uz uplinul cas ze? no skoda ale dal by som asi tolko ze sa snazim a neviem ci to je uz ono ale par krat som bol dost blizko inak LD mavam bezne... ale to AC...hm hm hmm
Napísať odpoveď