Je to LD???

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

red Hawk: nevim jestli jsem to pochopil spravne, ale ja se snazim jednou za cas vysledovat pocity a dojmy pri probouzeni ze snu, tzn. ze v LD se snazim pri plnem vedomi vysledovat probouzeni a z 99% pripadu mam po probuzeni takove soky, ze na chvili nevim kde jsem, kde je nahore a kde dole, proste totalne zmateny a musim chvili premyslet nez se z toho vzpamatuju. Ale pokazde to z LD probiha tak ze pri probouzeni citim v tele elektricky proud.

ohledne te zmatenosti je to tyk zvlastni protoze napr kdyz v LD stojim nekde na louce a vim v LD ze ve skutecnostilezim v posteli a pak se najednou proberu v leze v posteli, tak nez to ten muj mozek schrousta tak uplyne par sekund.
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Je to LD???

Príspevok od používateľa RedHawk »

aha, nepochopil som. To zmatenie je bezne. cim castejsie budes cestovat bude to menej
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

mne sa take nieco pri LD nikdy nestava :)
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

zmatenie

Príspevok od používateľa RedHawk »

no mne tiez nie ale zo zaciatku sa mi to stavalo pri AC
Integer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Št Dec 15, 2005 21:07
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Integer »

Budem to musieť cvičiť, lebo v bdelom stave mám plno nápadov a cieľov po dosiahnutí LD, len na to zabudnem. Teda si myslím, že je to tak. Je to také strašne divné. Ťažko si dokážem dať dokopy, čím by to mohlo byť, lebo po prebratí a rozorebaní sna sa v ňom proste stratím, lebo nie je vôbec logický. Aj keď počas sna bolo akože všetko normálne.
Napísať odpoveď