Teoria

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
sammy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Po Júl 11, 2005 23:46
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa sammy »

Toto asi nebudu anjeli, ze?

Kód: Vybrať všetko

http://www.ummo.cc/webpage300.html
Inak podla mna kazda ziva aj neziva vec ma svoju energiu. Napr. aj stromy maju svoju energiu. Minule som bol mimo mesta na jednom kludnom mieste a ku kazdemu stromu, ku ktoremu som pristupil, dokazal som pocitit jeho energiu. Niektory z nich vo mne vyvolal dobre pocity a iny horsie az ma naviedli na miesto, kde som citil uzasnu energiu. Velmi silnu. Zatial som este niekde taku silnu energiu necitil a prave preto neviem, co to bolo za energiu.
Antes de morir veras el aro..
Používateľov profilový obrázok
Imp
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Pi Máj 20, 2005 21:41
Bydlisko: Košice - okolie
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Imp »

Redhawk

Zo 7 archanejelov, o ktorych som hovoril, moze kazdy posobit ako cisto konstruktivna entita, alebo ako cisto destruktivna entita, takze to mame dokopy 21.

Archanjel - Arciduch - Arcidemon

Orifiel (=Cassiel) - Agiel - Zazel
Zachariel (=Sachiel, Zadkiel) - Jophiel - Hismael
Samael (=Satan) - Graphiel - Barzabel
Michael - Nachiel - Sorath
Anael (=Lucifer) - Hagiel - Kedemel
Rafael - Tiriel - Astaroth
Gabriel - Malcha - Hasmodai

Rafael je duchom jari, Michael leta, Gabriel zimy, takze ako duch jesene este pribuda Uriel. To mame dokopy 22 archanjelov.

To su asi ti najpodstatnejsi archanjeli. Inac tak ako ma kazdy clovek strazneho anjela, kazdy narod ma svojho "strazneho" archanjela.

A Metatron, ktoreho si napisal, je myslim serafin, alebo nieco take, teda vyssia bytost nez archanjeli.
For Thine is the kingdom, and the power, and the glory, for ever & ever.
Používateľov profilový obrázok
Imp
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Pi Máj 20, 2005 21:41
Bydlisko: Košice - okolie
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Imp »

sammy

1. Tak to asi nebudu :D .

2. Rastliny nemaju ducha, ani dusu, ale etericke telo maju, takze maju kde zhromazdovat energiu. Co sa tyka nezivych veci, tak tie sa daju energiou nabit, ale samy od seba ju neprijimaju.
For Thine is the kingdom, and the power, and the glory, for ever & ever.
Používateľov profilový obrázok
Whiteshadow
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 194
Dátum registrácie: Po Aug 15, 2005 16:32

re

Príspevok od používateľa Whiteshadow »

teraz uz neviem ktroy archanjel je archanjel ktoreho znamenia ??? :D
a zvierata maju dusu abo ducha ? :P
(ak sa to tu dakde psie tak sory ze si nevsimnem ani mucuh pred nosom :P)
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

Imp napísal:Redhawk

Zo 7 archanejelov, o ktorych som hovoril, moze kazdy posobit ako cisto konstruktivna entita, alebo ako cisto destruktivna entita, takze to mame dokopy 21.

Archanjel - Arciduch - Arcidemon

Orifiel (=Cassiel) - Agiel - Zazel
Zachariel (=Sachiel, Zadkiel) - Jophiel - Hismael
Samael (=Satan) - Graphiel - Barzabel
Michael - Nachiel - Sorath
Anael (=Lucifer) - Hagiel - Kedemel
Rafael - Tiriel - Astaroth
Gabriel - Malcha - Hasmodai

Rafael je duchom jari, Michael leta, Gabriel zimy, takze ako duch jesene este pribuda Uriel. To mame dokopy 22 archanjelov.

To su asi ti najpodstatnejsi archanjeli. Inac tak ako ma kazdy clovek strazneho anjela, kazdy narod ma svojho "strazneho" archanjela.

A Metatron, ktoreho si napisal, je myslim serafin, alebo nieco take, teda vyssia bytost nez archanjeli.

Suhlasim. Metatron je serafin ;)

INAK Arch Angel je vrchny anjel v tomto pripade sa myslim myslia 4 velky (Michael, Rafael, Gabriel, Uriel)
Používateľov profilový obrázok
Whiteshadow
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 194
Dátum registrácie: Po Aug 15, 2005 16:32

re

Príspevok od používateľa Whiteshadow »

ja si myslim ze len preto ze zvysni archangels nedostali nic vyznamne este neznamena ze ich nie je viac ako 4 :P
ja som pocul tvrdenie ze na zaciatku bolo 7 archanjelov a 13 archdemonov neviem ako sa to preklada :P
Používateľov profilový obrázok
Imp
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Pi Máj 20, 2005 21:41
Bydlisko: Košice - okolie
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Imp »

whiteshadow

- zvierata maju dusu, nemaju ducha
- tyto siedmi archanjeli boli jedni z prvych stvorenych bytosti. Ved v krestanstve je tvrdenie, ze svet bol stvoreny za 7 dni, v budhizme zase, ze na pociatku znelo OM vyslovene melodiou pozostavujucou zo 7 tonov atd. to podla mna poukazuje na to ze vtedy bolo vytvorenych tychto 7 archanjelov.

- korespondencie archanjelov so znameniami

Gabriel - rak
Rafael - blizenci, panna
Anael - byk, vahy
Michael - lev
Samael - baran, skorpion
Zachariel - ryby, strelec
Orifiel - vodnar, kozorozec

(ak si nakreslis zvieratnik - do kruhu - pochopis, podla akeho systemu je to urcene)
For Thine is the kingdom, and the power, and the glory, for ever & ever.
Používateľov profilový obrázok
Imp
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Pi Máj 20, 2005 21:41
Bydlisko: Košice - okolie
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Imp »

redhawk

ja osobne som sa stretol s pojmom "archanjel" v dvoch pripadoch

- anjel obyvajuci merkursku sferu (teda podriadeny Rafaelov)
- vladca jednej z planetarnych sfer (a to su ti siedmi, o ktorych hovorim)
For Thine is the kingdom, and the power, and the glory, for ever & ever.
Používateľov profilový obrázok
Whiteshadow
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 194
Dátum registrácie: Po Aug 15, 2005 16:32

re

Príspevok od používateľa Whiteshadow »

aha takze zveirata maju dusu ale ducha nie , zajiamve ale co uz,.. takze ducha maju len ludia ?? akoze myslim z tychto fyzickych bytosti nie astralnych
to o tom OM som netusil :)

zaujimave rozdelenie ja som napr. raz videl rozdelenie vsetkych znameni medzi styroch archanjelov a napr. pod michala patril lev, strelec, baran hmmm
Používateľov profilový obrázok
Imp
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Pi Máj 20, 2005 21:41
Bydlisko: Košice - okolie
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Imp »

1.) Lev, strelec a baran su tri ohnive znamenia zodiaku a Michael je zakladnym predstavitelom ohna spomedzi archanielov - mozno o to islo.
2.) Ano, z pozemskych bytosti ma ducha iba clovek.
For Thine is the kingdom, and the power, and the glory, for ever & ever.
Používateľov profilový obrázok
Whiteshadow
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 194
Dátum registrácie: Po Aug 15, 2005 16:32

re

Príspevok od používateľa Whiteshadow »

Ahaaa, no to je velmi zajimave ze ohnive znamenia :D:D to cela nasa rodina :)

No zvlastne, ale ked je to tak ta co narobim no - diskriminaciaaaa :D:D
Používateľov profilový obrázok
DarkSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Po Máj 02, 2005 9:44
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa DarkSoul »

Imp napísal:Tak, keby niekto nevedel, strucne teoria k lucidnym snom: pocas snivania lucidneho sna sa astralne telo (=dusa) oddeluje od tela a dostava na uroven vibracii medzi fyzickym a astralnym telom, kde vyuziva moznost astralneho sveta zhmotnovat svoje myslienky i moznost fyzickeho sveta prezit to ako realitu. Pokial viem takomto sne si clovek celkom dobre oddychne, pretoze po oddeleni od tela je dusa blizsie k zdroju vesmirnej energie (=Bohu) a teda sa dobija...
Len by som to trochu poupravil. Pocas snivania LD je astralne telo uz oddelene od fyzickeho a nachadza sa v astralnej rovine. Pricom astalne telo sa rovna duch + dusa (duch je nieco ako schranka pre dusu).
LD sa od klasickeho sna takmer nelisi az na to ze pri LD si uvedomujeme ze snivame a sen mozme formovat.
Myslim si ze clovek si pri LD oddychne presne tak isto ako pri klasickom sne, pretoze tu nedochadza k ziadnemu obohatsovaniu energiou, moze sa len po prebudeni citit stastnejsi ale to zavisi od toho ake prostredie si v LD vytvori a co tam prezije.
Používateľov profilový obrázok
Imp
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Pi Máj 20, 2005 21:41
Bydlisko: Košice - okolie
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Imp »

Myslim si ze clovek si pri LD oddychne presne tak isto ako pri klasickom sne, pretoze tu nedochadza k ziadnemu obohatsovaniu energiou, moze sa len po prebudeni citit stastnejsi ale to zavisi od toho ake prostredie si v LD vytvori a co tam prezije.
OK. Ja som len vyvracal taky rozsireny nazor, ze ked clovek riadi svoj sen tak ho to unavuje.
For Thine is the kingdom, and the power, and the glory, for ever & ever.
kandy
Návštevník
Príspevky: 13
Dátum registrácie: St Aug 31, 2005 22:15

Príspevok od používateľa kandy »

Imp unavuje ho to sposobom ze sa casto prebudza pri kazdom uvedomeni sna (boli obdobia ked to bolo neprijemne (zo 7krat za noc) - lebo mne sa proste nexce riesit sen tak ze otom viem ... tak sa zobudim a prehodim)

Ja osobne sa citim stastnejsi ked otom neviem ze snivam... konkretne si pametam ked som si raz pred spanim dal par piv a ten sen stal zato... znova som objavoval jemne levitovanie a rozne ine schopnosti, pricom som si myslel ze to je ralita a uz to viem aj vnej a nedoslo mi ze to je len sen - a to bolo neco uzasne ked som sa prebudil ... najprv velke LOL a potom taky skvely pocit dobreho sna ;) ... (romantika z predpubertalnych cias ... predtym jak to okolo uvedomovania samo zacalo)
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Teoria

Príspevok od používateľa sorer »

Len aj sen obycajny si len tazko zapamatas ak to nemas natrenovane. Treba si cibrit snovu pamat a budes si pamatat aj viacej snov. Potom si mozes uzivat zazitky aj z tychto nevedomych snov.
Stretneme sa vo sne ;)
Napísať odpoveď