Pomoc prosim s LD

Potrebujete radu o LD, neviete ako začať? Toto je to správne fórum na položenie vašej otázky.

Moderátor: Moderátori

Epholl
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 160
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2006 13:57
Bydlisko: Zilinska priekopa

Re: Pomoc prosim s LD

Príspevok od používateľa Epholl »

ja som dnes skusal.... ziadne sny z "prveho" spanku, potom nake sny po neskorsom zapsani ale to uz som sa moc na to nesustredoval... proste mi ta sugescia akosi nejde :(
preco mozu mat avatari len 16 kilo?? :(
bios
Návštevník
Príspevky: 9
Dátum registrácie: So Apr 22, 2006 11:12
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bios »

ta sry ja mam aj ine veci co robit a nedokazem cely den rozmyslat len nad testami reality. Skoda myslel som ze poradite nejaky lepsi sposob
Epholl
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 160
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2006 13:57
Bydlisko: Zilinska priekopa

Re: Pomoc prosim s LD

Príspevok od používateľa Epholl »

1. wild
2. ulohou testov reality je stat sa takou vecou nad ktorou uz ani nerozmyslat takze trocha mimo si...
3. sposob cari-mari-LD neexistuje
preco mozu mat avatari len 16 kilo?? :(
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Pomoc prosim s LD

Príspevok od používateľa dr.Katz »

to bios: na LD musíš (alespoň z počátku) myslet pokud možno po celý den. Musí tě to pohltit a teprve potom se začnou dostavovat výsledky. Testovat realitu a představovat si, že teď jsem ve snu, to je to základní, co musíš dělat aby jsi se dočkal LD.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
bios
Návštevník
Príspevky: 9
Dátum registrácie: So Apr 22, 2006 11:12
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bios »

Cawte no po dlhej dobe sa vraciam na toto forum a to len z jedineho dovodu. :ghostly: Dnes rano som sa zobudil asi o 4:10 pretoze bolo strasne teplo a nemohol som spat.Zapol som PC asi tak na 30 minut potom som isiel spat. Vobec ma nenapadlo nic o LD ani WILD nic... Lahol som si a ako som zacal zaspavat zacalo mi piskat v hlave a zacala mi trpnut hlava. Velmi som sa zlakol tak som otvoril oci. Potom sa to opakovalo asi este 2x. Po 3 zobudeni som si uvedomil ze som mohol mat LD ja hlupak po takom dlhom case. :cry2: Mohol som mat OBE alebo LD pomocou WILD?
Používateľov profilový obrázok
Sheydee
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 95
Dátum registrácie: St Jan 04, 2006 13:50
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sheydee »

Vacsina z mojich niekolkych LD bola pomocou WILD! ale kedze si sa dost zlakol a nebol zvyknuty na ten zvlastny pocit tak si sa hned prebral! treba skusat dalej ..nikam sa neponahlaj :)
Čo vieme o smrti, keď vieme tak málo o živote.
bios
Návštevník
Príspevky: 9
Dátum registrácie: So Apr 22, 2006 11:12
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bios »

nj takze ked mi zacne piskat hlave co mam robit? sustredit sa na to ako sa zacne formovat sen?
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Pomoc prosim s LD

Príspevok od používateľa dr.Katz »

já při tom WILD postupuji tak, že se soustředím na ten moment, kdy začíná přicházet sen. Nejdříve se mi v hlavě formují takové nesmyslné útržky různých situací, rozhovorů apod. ale zatím bez obrazu, ale za chvíli už přichází sen i s obrazem, ale stále ještě nespím. tohle je ta nejdůležitější chvíle. nesmíš ho zaplašit. tiše sleduji jak se pomalu rozvíjí a ted přichází chvíle, kdy použiji techniku kterou denně cvičím, kdy si představuji, že jsem ve snu a vše okolo je snové. když tuto techniku v tento okamžik použiji, tak se do toho snu přehoupnu, je to takový zvláštní pocit, a najednou jsem tam. jde o to vystihnout ten správný okamžik ke vstupu do snu a neusnout při tom, což se mi taky často stává. chce to cvik.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Napísať odpoveď