Ja nechci ...

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: Ja nechci ...

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

raz si tym prejde s vedomi ze vies ze sa ti to len zda a potom to uz pojde v pohode
v tej chvíli sa mi zdá ťažké povedať si len tak, že to je výplod fantázie... je to príliš reálne a všetko čo spôsobuju tiež (kým sa nepreberieš)
Ak to nepôjde, stačí, nedať priestor strachu a postaviť sa voči tomu chlapácky. Povedať si, že sa nie je prečo báť, pretože nemá čo spôsobiť a ty vlastne nemáš záujem mať žiadne dočinenia s tým, takže môže ísť preč.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Ja nechci ...

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

winchester napísal:tie bytosti ktore vidis pocas spankovej paralyzi su len vyplodom tovjej gebule - hypnagogicke halucinacie
A vieš mi povedať prečo tie výplody vznikajú? :wink: Nepýtam sa ako ale prečo.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: Ja nechci ...

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

WW6: Nie som zrovna winchester, ale nie sú to náhodou zrkadlá emócií? Asi prevažne skôr negatívnych, čiže strachu. Človek je v spánkovej paralýze, ktorá síce nie je sama o sebe desivá, ale desivé je neznámo a strata kontroly nad situáciou. Myseľ je nad ránom v nízkom stave a náchylnejšia k predstavám. Môže sa tak stať, že sa emócia (alebo jej zárodok) prejaví predstavou (vydávajúcu podvedomie) prelínajúcou fyzickú skutočnosť...

Sama nie som celkom presvedčená o tom, či sú len fantázia, alebo naozaj niečim, pretože mám dosť akčné a bolestivé zážitky s nimi... teória číslo II. je, že to je čosi z astrálu (určite aspoň nejaké percento). Elementál(?) alebo nejaka samostatna bytosť.

Ako na to nahliadaš ty? :)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Ja nechci ...

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Počkám si na winchestrovu teóriu. :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Re: Ja nechci ...

Príspevok od používateľa winchester »

:o to som az taky ziadany ? :grin: no nic, ja osobne neviem preco vznikaju, nazor thedreamingdead mi proide celkom rozumny ale netusim, pocul som o tom zopar teorii, napr jedna predpoklada to ze pocas spanku je kazdi v AC len si to skoro nikdy nepamataju ludia a ked sa zrazu zobudia tak "opona" je tenka a mrtvych pozostalich mozeme vidiet ale tato teoria nezahrnuje cas ked zaspavas takze nwm, dalsie je to co spominala kolegynka, vizualizacia pocit, prevazne strachu a este sa ku mne nedavno dostala aj teoria ze su to pozostatky sna, ale to sa mi tiez neako nezda, ja sa asi najviac priklanam k tym pocitom, ale mozno som teraz zabil 4 minuty svojho zivota zbytocne a napisal som same blbosti :grin: , prezrad naaam to WW6 :)
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Ja nechci ...

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

winchester napísal::o to som az taky ziadany ?
Žiadaný si preto, lebo som otázku položil Tebe a čakal som na položenú otázku aj odpoveď. A prečo som Ti položil tú otázku? Nuž preto, že toto tvrdenie, cit:
winchester napísal:tie bytosti ktore vidis pocas spankovej paralyzi su len vyplodom tovjej gebule - hypnagogicke halucinacie
používaš príliš často a spôsobom akoby si vedel, že to tak je. A preto som sa pýtal čo o tom vieš.
winchester napísal: :grin: no nic, ja osobne neviem preco vznikaju, nazor thedreamingdead mi proide celkom rozumny ale netusim, pocul som o tom zopar teorii, napr jedna predpoklada to ze pocas spanku je kazdi v AC len si to skoro nikdy nepamataju ludia a ked sa zrazu zobudia tak "opona" je tenka a mrtvych pozostalich mozeme vidiet ale tato teoria nezahrnuje cas ked zaspavas takze nwm, dalsie je to co spominala kolegynka, vizualizacia pocit, prevazne strachu a este sa ku mne nedavno dostala aj teoria ze su to pozostatky sna, ale to sa mi tiez neako nezda, ja sa asi najviac priklanam k tym pocitom, ale mozno som teraz zabil 4 minuty svojho zivota zbytocne a napisal som same blbosti :grin: , prezrad naaam to WW6 :)
Prekvapuje ma, že tvrdíš, že o tom vlastne nevieš nič. Predpokladám, že si to nevieš vysvetliť a pre Teba a Tvoj obraz sveta je jednoduchšie tieto veci "zhodiť zo stola" tvrdením su to vyplody tovjej gebule - hypnagogicke halucinacie. Ak si si však nie istý popisom toho, čo niekto iný zažil, skús sa nevyjadrovať alebo svoju neistotu aspoň vyjadri. Stačí použiť slovko asi, možno, zdá sa a podobne. :wink: A nakoniec, Chaosák, na ktorého si reagoval, písal, že sa bojí, že môže uvidieť nejaké bytosti. On netvrdil, že ich videl či vidí.

A aj keď mám s týmito vecami skúsenosť, sám sa neodvážim 100% tvrdiť, že to čo daný človek popisuje je skutočne duch mŕtveho či niečo podobné. Vždy to nechávam v takej rovine, že je to možné alebo aj nie. A radšej sa ani nevyjadrujem. :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Re: Ja nechci ...

Príspevok od používateľa winchester »

WhiteWolfSix napísal:používaš príliš často a spôsobom akoby si vedel, že to tak je. A preto som sa pýtal čo o tom vieš.
prilis casto? toto tvrdenie som tu pouzil nanajvys 2 krat... ten "stav" sa odborne nazyva hypnagogicke halucinacie, preto to tak aj vysvetlujem, ako halucinacie, netvrdim ze to nemozu byt duchovia a podobne stvorenia....
WhiteWolfSix napísal:Prekvapuje ma, že tvrdíš, že o tom vlastne nevieš nič. Predpokladám, že si to nevieš vysvetliť a pre Teba a Tvoj obraz sveta je jednoduchšie tieto veci "zhodiť zo stola" tvrdením su to vyplody tovjej gebule - hypnagogicke halucinacie.
nechapem co ta na tom prekvapuje, beriem to z vedeckeho hladiska - cize ako halucinacie, ty vies vysvetlit halucinacie ? lebo ja nie a viem ze existuju, taktiez neviem vysvetlit princip fungovania elektriny, preco dychame kyslik, naco nam je slepe crevo, ako vznika cierna/biela diera a pod, to ale neznamena ze som to zhodil zo stola ako si to nazval, nikto nenuti chaosaka aby mi veril, ja som mu ponukol mozne vysvetlenie, bud ho prijme alebo nie, to je na nom... a mimochodom slovko sugescia ti asi nic nehovori, vsak ?
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Ja nechci ...

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

winchester napísal:prilis casto? toto tvrdenie som tu pouzil nanajvys 2 krat... ten "stav" sa odborne nazyva hypnagogicke halucinacie, preto to tak aj vysvetlujem, ako halucinacie, netvrdim ze to nemozu byt duchovia a podobne stvorenia....
Nechcem sa s Tebou hádať, videl som to viac ako 2x. :wink:
winchester napísal:nikto nenuti chaosaka aby mi veril, ja som mu ponukol mozne vysvetlenie, bud ho prijme alebo nie, to je na nom...
Vieš aký je rozdiel medzi ponukou možného vysvetlenia a tvrdením, že to tvoje vysvetlenie je pravda? Rozdiel je práve v tom použitom slovku asi, možno, zdá sa. A v tomto je podstata mojich námietok. :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Re: Ja nechci ...

Príspevok od používateľa winchester »

ukaz mi jedneho cloveka (vratane teba), ktori pri vysvetlovani svojej teorie pouzije slovicko "asi", "mozno" a pod... ak vysvetlujes svoj pohlad, nazor tak tam maximalne hodis "podla mna" aj to vidim malo kedy, pri predstavovani nazoru/teorie hovoris v pritomnom case sposobom ako keby to bola skutocnost a mimo to, ked ti niekto napise ze sa boji "tych veci co vidi" tak asi nieje najrozumnejsi napad zacat hovorit o duchoch, ked sa ten clovek chce toho zbavit (upokijt si situaciu v hlave)(alebo hoci aj ked je to zacinajuci ACestovatel) tak je z psychologickeho hladiska daleko lepsie ponuknut mu vedecko-logicke vysvetlenie :) aj ked to nemusi byt 100% pravda ...
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Ja nechci ...

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

winchester napísal:ukaz mi jedneho cloveka (vratane teba), ktori pri vysvetlovani svojej teorie pouzije slovicko "asi", "mozno" a pod... ak vysvetlujes svoj pohlad, nazor tak tam maximalne hodis "podla mna" aj to vidim malo kedy, pri predstavovani nazoru/teorie hovoris v pritomnom case sposobom ako keby to bola skutocnost a mimo to, ked ti niekto napise ze sa boji "tych veci co vidi" tak asi nieje najrozumnejsi napad zacat hovorit o duchoch, ked sa ten clovek chce toho zbavit (upokijt si situaciu v hlave)(alebo hoci aj ked je to zacinajuci ACestovatel) tak je z psychologickeho hladiska daleko lepsie ponuknut mu vedecko-logicke vysvetlenie :) aj ked to nemusi byt 100% pravda ...
Súhlasím, že tak vysvetľujem svoj pohľad, o ktorom niečo viem. Preto som sa Ťa pýtal či Ty o svojej teórii vieš, ak ju prezentuješ ako hotovú vec. Tvoja odpoveď znela, že nevieš a to je už iný level. :wink: A vystrašeného človeka môžeš upokojiť aj niečim iným než "vedeckými" kecmi. :roll: Dokonca aj o tomto viem čosi viac pri práci s ľuďmi, ktorí sa pokúšajú o AC a ktorí zažívajú rôzne druhy strachov.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Re: Ja nechci ...

Príspevok od používateľa winchester »

lenze on nie je ACestovatel.... a k tomu zvysku sa uz radcej nevyjdarujem, lebo ak by to malo byt uprimne a od srdca tak by som asi dostal ban :wink: ...poviem ti len tolko ze ty si jeden z veeelmi mala ludi, ktorych som stretol, s ktorými by som nesadol na pivo, z toho tvojho chytania za slovicka a sposobe zostavovania viet sa da dost vycitat ... ale to uz som odbocil :)
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Ja nechci ...

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Nuž keď Ti vadí aj moje zostavovanie viet, tak sa nedivím, že by si so mnou nešiel na pivo. :roll:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Re: Ja nechci ...

Príspevok od používateľa winchester »

no to bude asi tym :wink: a asi som sa zle vyjadril, nepaci sa mi "tón", ktorým to hovoris :D
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Ja nechci ...

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

OK, skús mi teraz ukázať "tón", ktorým by si to prijal. Rád sa poučím, pretože každý sme iný.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Chaosák
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ne Dec 18, 2011 22:05

Re: Ja nechci ...

Príspevok od používateľa Chaosák »

ahojte Chlapci takže ja som vtedi vydel bitost siluetu alebo ako to nazvať proste asi 180cm+- ruky nohy telo ale čiernota žiadna tvár nič a len to zmizlo za rohom to som mal prvý krat paralizu ja som myslel že som mrtvy strašne som sa bál ked ma to pustilo mal som kolabsové stavy tak mi bilo srdce že som odpadával ale teraz to je iné ked to mám zavrem oči a snažim sa otvorit usta kežde paraliza nezasahuje mimické svali tak to ukamžite prejde ale neviem čo bi sa stalo kebi som v paralize zotrvával
Napísať odpoveď