mentalni+astralni cestovani

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

mentalni+astralni cestovani

Príspevok od používateľa majk »

z dnesniho ranniho zazitku jsem trochu na vazkach. Zkousel jsem astralne vycestovat tak, ze jsem nemyslel na to jak vyplouvam z tela adpo. nesmysly, ale spis jsem chtel byt cilene na konkretnim miste ( chalupa mych rodicu ). V jednom okamziku jako bych se objevil cca 300-500 m nad zemi nad chalupou a zacal jsem si tu chalupu priblizovat. Najednou jako bych mel zavrene oci, ale pritom jsem citil jak padam a proletam stodolou co je cca 100 m nad chalupou, proletel jsem skrz strechu sikmo a skrz vrata stodoly a pristal jsem na travniku mezi chalupou a stodolou a v tu chvili jsem opet vsechno videl uplne jasne.

Tento zazitek me utvrdil v tom, ze je "snadnejsi" "cestovat" za konkretim cilem. Jeste pred timto zazitkem jsem provadel sice cca 5 minut metodu snury, ale ta me spis pomaha se dostat na hranici vedomi a spanku, tzn. do stavu ktery potrebuji. :)
Používateľov profilový obrázok
Marijus
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Št Máj 18, 2006 17:01
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Marijus »

Takže jsi Astrálně cestoval nebo to bylo Dálkové vidění...??
Náš největší úspěch není v tom, že nepadneme, ale v tom, že vždy vstaneme, kdykoli padneme.
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: mentalni+astralni cestovani

Príspevok od používateľa dr.Katz »

já myslím, že to byl klasický lucidní sen. (astrální cestování = lucidní sen)
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

Re: mentalni+astralni cestovani

Príspevok od používateľa červená košeľa »

mam otazku...odkedy sa ac=ld?...ved su to dve odlisne vec
i...
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Ja osobne zastávam názor, že to bol obe, k čomu ma vedie pocit padania so zavretými očami, ako majk popisoval..... majk :ok:

Som rád, že si mal takýto zážitok.... myslím, že jedným s veľmi dôležitých faktorov bola čistota myšlienky, mal si zrejme úprimné a čisté prianie ocitnúť sa na mieste, ktoré máš veľmi rád. Ak sa nemýlim, po zobudení, si sa cítil po citovej stránke veľmi otvorený.

PS: LD nerovná sa OBE :wink: .... to ale nevadí, aj majster tesár sa utne, hlavne bez "škirepok" :grin: /viem že to nebolo myslené ako škirepka :wink: /
Z1
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: mentalni+astralni cestovani

Príspevok od používateľa dr.Katz »

LD se k AC natolik přibližuje, že se odvažuji tvrdit, že se jedná téměř o totéž. Měl jsem už spoustu LD, které by se daly považovat za AC. Např. jsem při usínání vystoupil z těla, proplul ložnicí těsně nad zemí, prošel zdí, ale dveře byly jinde, než jsou ve skutečnosti, takže je to LD nebo AC?
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
marley5
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 80
Dátum registrácie: St Máj 10, 2006 20:03
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa marley5 »

LOL.. Mna podobny zazitok priviedol k LD, AC, OBE atd. Tiez som chcel ist niekam cielene. Nebolo to LD, tym som si isty. Akurat ja som absolvoval celu trasu, aj ked zrychlenu a dostal som sa do izby spoluziaka, ktoru som potom podrobne opisal. Ked som sa vratil bol som strasne unaveny.
Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

Re: mentalni+astralni cestovani

Príspevok od používateľa červená košeľa »

naozaj to nebolo myslene ako skriepka,ale som v tomto odvetvi takmer novacik a tak som sa bala,za som zasa nieco zle pochopila.A ze ac a ald niesu netolko odlisne som nevedela.Ale teraz sa do toho vdakabohu zas o nieco lepsie rozumiem,tak dik za vysvetlenia
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
Napísať odpoveď