marne pokusy o LD

Moderátor: Moderátori

bonkwodny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 19:07

marne pokusy o LD

Príspevok od používateľa bonkwodny »

poslednu dobu sa mi casto stava,ze v sne spravim test reality,ktory ukaze,ze je to sen a som si toho aj vedomy ale nedokazem sen ovladat(napr.nemozem vzlietnut atd.)neviete mi poradit v com je problem? :|
Edreamer
Návštevník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Ne Máj 20, 2007 13:55

Re: marne pokusy o LD

Príspevok od používateľa Edreamer »

Ja na toto niesom velmi odbornik, ale mohol by si skusit pozriet na ruky. tiez je dolezite povedat si "kurnik, je to len sen, tak ked je to sen, musim ho vediet ovladat". Vela stastia :wink:
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: marne pokusy o LD

Príspevok od používateľa dr.Katz »

nevěšej hlavu, to je úplně normální. V mnoha LD se mi nepodařilo odlítnout, i když v jiných LD to šlo skoro samo. Ovládat sen se teprve musíš naučit, není to jenom tak. Zkus něco lehčího, třeba projít zdí. Ale jestli toužíš po letu, tak skoč z okna. Ve snu samozřejmě.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
bonkwodny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 19:07

Príspevok od používateľa bonkwodny »

zabudol som spomenut,ze LD mavam uz dlhsiu dobu a zazil ich uz kopu(vsetky som dokonale ovladal) ale akoby so mnou seklo a zrazu to nemozem ovladat ani pri plnom uvedomeni si sna.
(mozno to s tym ani nesuvisi ale pri zistovani reality v realite,mnou prebehla akasi energeticka vlna,bol tu o tom aj thread ale aj ta sa vytratila)
Používateľov profilový obrázok
Termikxs
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 17:55
Bydlisko: CR, Ostrava

Re: marne pokusy o LD

Príspevok od používateľa Termikxs »

Zkousej .. podari se ... I ja ted hodne trenuju ..
Duse je jen obrazem vaseho tela. Ale k cemu by vam bylo telo bez a duse ? (C) Termikxs
Napísať odpoveď